Hakkımızda

   TÜRK inşaat sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan MAY İNŞAAT, faaliyetlerine 2005 yılında başlamıştır. Planlı ve istikrarlı büyüme politikasıyla kısa zamanda sektörünün önemli isimleri arasında yer alan MAY İNŞAAT; nitelikli toplu konut inşaatlarının yanı sıra, eğitim kurumu binaları, iş merkezleri, hastaneler, spor kompleksleri başta olmak üzere çeşitli inşaat ve taahhüt çalışmalarını başarılı bir şekilde yürütmektedir.

   Gerçekleştirdiği her projede kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen MAY İNŞAAT; teknolojiden en üst düzeyde faydalanıp insana, doğaya ve topluma saygılı işler ortaya koyabilmeyi, 16 yıllık tecrübesi 2000 çalışanı, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları, 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitede hizmetleri ve yarattığı sinerji ile Türk ve Dünya inşaat sektöründe pay sahibi olmayı her zaman hedef olarak benimsemiştir.

   2005 yılında bu yana üstlenmiş olduğu taahhüt projelerini başarı ile yerine getiren MAY İNŞAAT, prensipleri ve hedefleri doğrultusunda sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir...