Telefon

444 55 73

Email

info@mayins.com.tr

May İnşaat

17 Yıllık Tecrübe

Geleceği inşa ediyoruz

TÜRK inşaat sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan MAY İNŞAAT, faaliyetlerine 2005 yılında başlamıştır. Planlı ve istikrarlı büyüme politikasıyla kısa zamanda sektörünün önemli isimleri arasında yer alan MAY İNŞAAT; nitelikli toplu konut inşaatlarının yanı sıra, eğitim kurumu binaları, iş merkezleri, hastaneler, spor kompleksleri başta olmak üzere çeşitli inşaat ve taahhüt çalışmalarını başarılı bir şekilde yürütmektedir. Gerçekleştirdiği her projede kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen MAY İNŞAAT; teknolojiden en üst düzeyde faydalanıp insana, doğaya ve topluma saygılı işler ortaya koyabilmeyi, 16 yıllık tecrübesi 2000 çalışanı, dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları, 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitede hizmetleri ve yarattığı sinerji ile Türk ve Dünya inşaat sektöründe pay sahibi olmayı her zaman hedef olarak benimsemiştir. 2005 yılında bu yana üstlenmiş olduğu taahhüt projelerini başarı ile yerine getiren MAY İNŞAAT, prensipleri ve hedefleri doğrultusunda sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir...

Üstlendiğimiz Projeler

Lider

İnşaat sektöründe öncü bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Kalite

Hayata geçirdiğimiz projelerde kalite hep ön planda.

Güven

17 yıllın getirdiği tecrübeyi her projemize yansıtıyoruz.

Yılların getirdiği tecrübe

MAY İnşaat, çeyrek asra yakın köklü geçmişi ve istikrarlı büyüme politikasıyla kısa zamanda sektörün en önemli isimleri arasında yerini almıştır. Nitelikli konut inşaatlarının yanı sıra, eğitim kurumu binaları, iş merkezleri, hastaneler, spor kompleksleri başta olmak üzere çeşitli inşaat ve taahhüt çalışmalarını başarılı bir şekilde yürütmektedir.

21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitede hizmetleri ve yarattığı sinerji ile Türk ve Dünya inşaat sektöründe pay sahibi olmayı her zaman hedef olarak benimsemiştir.

Bize Ulaşın